Mały łobuz - grafika nr 6

Mały Łobuz – żłobek niepubliczny w Krakowie

rekrutacja już trwa!

Szukasz żłobka, w którym Twoje dziecko otrzyma troskliwą i przyjazną opiekę w warunkach sprzyjających jego radosnemu rozwojowi?

Tworzymy miejsce, do którego Twoja pociecha każdego dnia przyjdzie z szerokim uśmiechem na twarzy. Nowoczesne, pogodne, bezpieczne i otwarte. Tu, pod czujnym okiem 8 opiekunów, poczuje się jak w domu.

Zapisy do żłobka zostały już rozpoczęte!

Dlaczego nasz niepubliczny żłobek to dobre miejsce dla Twojego dziecka?

Doskonała lokalizacja w centrum Krakowa

Doskonała lokalizacja w centrum Krakowa

Nasz żłobek jest idealnie skomunikowany z newralgicznymi punktami na mapie Krakowa. Znajduje się nieopodal rond Mogilskiego i Grzegórzeckiego. Dojazd jest możliwy zarówno od strony ul. Mogilskiej, jak i al. Pokoju. To oznacza, że szybko dotrzesz do nas nawet w godzinach szczytu. Rodzicom zapewniamy parking nieopodal żłobka.

100% bezpieczeństwa

100% bezpieczeństwa

Nowo wyremontowane, dostosowane do dziecięcych potrzeb sale i interaktywny kącik zabaw, zaprojektowaliśmy tak, aby nasi podopieczni byli bezpieczni. Opiekę nad nimi sprawuje doświadczony personel, wyczulony na potrzeby maluchów.

Dbamy o zdrowie Twojego dziecka

Dbamy o zdrowie Twojego dziecka

Korzystamy z usług sprawdzonego ekologicznego cateringu, co oznacza, że maluchy jedzą wyłącznie zdrowe posiłki oparte o naturalne składniki. Troszczymy się również o czyste powietrze – w każdej z sal został zamontowany klimatyzator oraz oczyszczacz powietrza.

Długie godziny pracy

Długie godziny pracy

Żłobek będzie działał od 7:00 do 17:30 – możesz pozostawić malucha pod naszą opieką nawet na 10 godzin dziennie.

Angażujące zajęcia

Angażujące zajęcia

Wspieramy wszechstronny rozwój dziecięcych kompetencji: społecznych, emocjonalnych, motorycznych i poznawczych w ciekawy oraz inspirujący sposób.

Wszechstronna opieka

Wszechstronna opieka

Zakupiliśmy m.in. specjalne wózki spacerowe na spacery z dziećmi. Dajemy możliwość wykupienia zdrowego wyżywienia i znacznie więcej.

 

Rekrutacja do żłobka – zapisz swoje dziecko już teraz!

Liczba dzieci przyjętych do żłobka Mały Łobuz jest ograniczona. Planujemy utworzenie dwóch 26-osobowych grupych na dwóch dużych salach. Jeśli chcesz, aby i Twoja pociecha trafiła pod opiekę troskliwego personelu w przyjaznym, bezpiecznym otoczeniu, skontaktuj się z nami jak najszybciej!

PRZEJDŹ DO REKRUTACJI

KONTAKT

Adres

Niepubliczny Żłobek Mały Łobuz
ul. Cystersów 20/LU2
31-553 Kraków

Zadzwoń

882 018 484
Mały łobuz - grafika nr 13
Mały łobuz - grafika nr 12
Loga: Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Małopolska, Unia Europejska